Informace o aktuálním vrhu zde:

Aktuální Vrh

Proč koťátko s PP?

Odchovem našich koťátek není záměr a ani cíl odchov určitých barevných variet, ale chceme odchovat koťátka zdravá a dobře socializovaná. Za veškerou starost a péči, kterou jim věnujeme, je nám odměnou zdravá, spokojená a opečovávaná kočička v nové a milující rodině.

Naše koťátka v naší chovatelské stanici odchováváme jen s PP (rodný list). Průkaz původu Vám dává záruku, že z jedince vyroste kočka, která odpovídá popisu a povaze, pro kterou jste si dané plemeno vybrali. Průkaz původu Vás nezavazuje k povinnosti kočku vystavovat, to je pouze na Vás a záleží, jak se rozhodnete. Naši prckové budou od nás odcházet nejdříve ve 13. týdnu života řádně očkovaní a odčervení. Budou plně socializovaná, čistotná a zvyklá na dospělé kočky, pejska, škrabadla a na běžný chod domácnosti. K dispozici mají od určité doby věku možnost pohybu po celém bytě. 

Do nového domova budou všechna koťátka odcházet s kupní smlouvou, rodokmenem a očkovacím průkazem. Pro snažší adaptaci v novém prostředí dostanou malou výbavičku s granulkami, které u nás papala a jsou na ně zvyklá, hračky, dečku s pachy sourozenců atd. Všechna koťátka se snažíme fotograficky dokumentovat od jejich prvního dne života až po jejich odchod do nového domova. Snažíme se také pravidelně natáčet videa, aby noví majitelé měli vzpomínku na svého mazlíčka od začátku jeho příchodu na svět.

Pozorovat koťátka jak se vyvíjí a jak rostou, je něco krásného. Jejich narození, boj o mámin cecíček s jejím mlíčkem, pokusy postavit se na třepající se nožičky, první nejisté krůčky, později kočkování a honičky. Kolotoč kolem nich je radost, ale taky starost a zodpovědnost. Chlupatá klubíčka povyrostou a nastane čas jim najít milující domov. Rozhodně nám není jedno, do jaké rodiny se koťátka dostanou. Snažíme se budoucí majitelé pečlivě vybírat a chceme, aby naše koťátka žila spokojený a dlouhý život bez toho, aby jim něco chybělo nebo bylo upíráno. Přece jenom s námi traví tři měsíce života a postupně nám přirůstají k srdci. Přejeme si tedy být s novými majiteli v kontaktu a uvítáme i fotečky z nového domova.

                       

Informace k prodeji koťátka:

Nabízíme koťátka na chov nebo na mazlíčka (podmínkou je kastrace do jednoho roku věku kotěte). Zájemci o koťátko nás mohou kontaktovat telefonicky i emailem. 

Stav:

Volné: koťátko je volné- k prodeji a čeká na nového majitele.

Zamluvené: koťátko je nezávazně rezervováno. Jestli další kupující projeví vážný zájem o stejné kotě, ponecháváme si právo rozhodnout se o jeho budoucím majiteli.

Rezervované: zájemce již složil zálohu za koťátko, která je nevratná (záloha je použita na krmivo a náklady spojené s dalším prodejem).

Prodáno: koťátko je již prodané


Kontakt

Eva Dostálová

Adamov

+420 731 227 401