Máme koťátka!

Kočičce Walery se dne 11.7.2018 narodila 3 koťátka- 2 holčičky a 1 kluk. Kočička i koťátka jsou zdravá!

Kočička Walery čeká koťátka

Každým dnem očekáváme koťátka od naší kočičky Walery. Opět ze spojení Walery a IC Aspen Ragisa. Už se nemůžeme na koťátka dočkat.

Walery má koťátka!

Ve středu 14.10.2015 Walery přivedla na svět čtyři krásná koťátka. Porodní váha prcků se pohybovala od 70g do 92g. Maminka i její miminka jsou zdraví a Walinka je pečlivá a starostlivá maminka.

Walery čeká koťátka!!

Naše kočička Walery čeká koťátka.Opět ze spojení s kocourkem IC Aspen Ragisa z chovatelské stanice Andrelli paní Petrůjové. Předpokládaný termín porodu je polovina října.Už se na koťátka moc těšíme!!!

Kocourci odchází do nových domovů

V pátek 15.května nám odešla první dvě koťátka do nového domova (vrh B)

Ben a Ballů budou vyrůstat spolu v Brně. Celá rodina se na ně již moc těšila.Mají se skvěle, nic jim nechybí a jsou miláčci celé rodiny.

V neděli si pro Barta a Bruna přijela s maminkou a s tatínkem holčička Olivia, která se na ně také již moc těšila. Kocourci budou vyrůstat spolu ve Vídni. Víme, že se mají taky skvěle, jsou opečovávanými miláčky, nic jim nechybí a jsou z nich velcí cestovatelé.

Váha koťátek při odchodu do nových domovů byla 1760 g až 2350 g.

 

V polovině července roku 2014 od nás odešlo naše první koťátko- kocourek Arthurek (vrh A) do nového domova. Arthurek žije v moc hodné rodině v Šumperku u Barunky Kratochvilové, která již má jednu ragdollí slečnu Hanničku a hledali k ní kamaráda. Arthurka si po domácku pojmenovali Terence a dostává jen tu nejlepší péči. Pravidelně si s novými majiteli píšeme a voláme si novinky. Podle všeho je Terynek velký mazel a rošťák a s kočičkou se dobře spřátelil. Doufáme, že Terynek bude i nadále dělat radost a vyroste z něj krásný a mohutný kocourek. :-) Přikládáme fotografie z nového domova.


Kontakt

Eva Dostálová

Adamov

+420 731 227 401