Dopisy z nových domovů

Fotky kocourka Bruna a Barta z nového domova (vrh B)

 

Fotky Terynka (Arthur- Vrh A) z nového domova

Fotky kocourka Bruna a Barta z nového domova (vrh B)

Kocourci Bruno (Antonio) a Bart (Edwin) žijí v rodině Haffnerových ve Vídni. Holčička Olivia, která se s maminkou a tatínkem o ně skvěle stará jim dala nová jména. Z obou kluků jsou nadšeni a  s Olivií jsou výborní kamarádi a parťáci. Máme radost, že našli takový fajn domov , kde je rozmazlují a mají rádi.

Na návštěvě u kocourků z našeho odchovu (vrh B)

S novými pánečky Benečka a Ballůnka jsme stále v kontaktu, voláme si a vzájemně se navštěvujeme. Jsme moc rádi, že jsme poznali touto cestou tak hodné a milé lidi.Víme, že se kočičí kluci mají úplně skvěle a vyrůstají v láskyplném prostředí. Děkujeme rodině Jedličkovým, za to, že se s velkou láskou a péči tak pěkně starají o tyto dva rošťáky.
 
Přikládáme fotky z naší srpnové návštěvy.

Tery (Arthur) vrh A

Velký zážitek byl pro nás den, kdy jsme se sešly s Barunkou a její maminkou v Olomouci. Přivezly s sebou Terynka (Arthurka), měl zrovna rok.. Moc jsme se těšily, protože tento kocourek je pro nás srdeční záležitost. Je to kocourek z prvního našeho vrhu, narodil se sám, je to náš vypiplánek, kterého jsme krmily po dvou hodinách ve dne v noci.Byl tak maličký a přesto z něj vyrostl krásný, veliký kocour.Moc děkujeme Barunce a její mamince, že jsme ho mohly vidět a za jejich péči.

Dopis od Terynka (Arthur) z nového domova ( vrh A)

Jsme rádi, že jsme v kontaktu s novými majiteli kocourka z našeho prvního vrhu- Tery (Arthur). Terynek je krásný mohutný kocourek. Je to také pořádný mazel a dobře se spřátelil s ragdollí slečnou Hanničkou. Jsme vždycky moc rádi za nové zprávy a přejeme jak majitelům, tak i kočičkám jen to nejlepší!

Dopis:

"Tery  je můj miláček s nikým jiným takovej mazel není. S Nanynou se neustále mlátí provokují a nejraději ve 2 ráno ve všední den ,takže tu máme veselo :) ale jindy se olizujou a předou Nanynka ho má i více ráda. Teď jak je tepleji tak chodí na balkón pozorovat ptáky a psy hlavně ráno občas tam i snídají.A jinak to jsou 2století spáči,kteří se jen starají o svá plná bříska měkkou postel,nejraději mi do ní naskáčou když vstávám a je teplá a když odcházím do školy tak už spí.Jo, není jak těm dvoum chlupatým koblížkům :D "

V polovině července roku 2014 od nás odešlo naše první koťátko- kocourek Arthurek (vrh A) do nového domova. Arthurek žije v moc hodné rodině v Šumperku u Barunky Kratochvilové, která již má jednu ragdollí slečnu Hanničku a hledali k ní kamaráda. Arthurka si po domácku pojmenovali Terence a dostává jen tu nejlepší péči. Pravidelně si s novými majiteli píšeme a voláme si novinky. Podle všeho je Terynek velký mazel a rošťák a s kočičkou se dobře spřátelil. Doufáme, že Terynek bude i nadále dělat radost a vyroste z něj krásný a mohutný kocourek. :-) Přikládáme fotografie z nového domova.


Kontakt

Eva Dostálová

Adamov

+420 731 227 401