Vrh: E

* 13. 7. 2017

 
Walery se v červenci narodilo pět nádherných koťátek - tři kluci a dvě holčičky. K odběru budou v polovině října. 
 
Koťátka jsou zdravá a vitální. Ještě aby ne, když se o ně stará nejen jejich maminka Walery, ale i teta Esmínka, která se od nich nehne ani na krok a zahřívá je.

Matka: Walery Aeibiscat, CZ             Otec: IC Aspen Ragisa, PL

ELSA

 
 
Pohlaví: kočka
Barva: blue mitted
Stav: V NOVÉM DOMOVĚ
 
Elsa je krásná a roztomilá kočička. Tváří se jako andílek, ale ve skutečnosti je to velký rošťák a pořád někde něco provádí a hledá s čím by si mohla hrát. Je to vůdce všech rošťáren a chvíli neposedí. To je taky důvod, proč má nejméně foteček ze všech koťátek. Udržet ji před fotoaparátem je téměř nadlidský úkol:-)
 

EMIL

 
 
Pohlaví: kocour
Barva: blue mitted
Stav: V NOVÉM DOMOVĚ (CHOVNÝ)
 
Emil je krásný a mohutný kocour- pan kocour. Je to takový model. Pořád se rád vystavuje a předvádí před fotoaparátem. Má krásnou mohutnou stavbu těla. Emil je moc milý a hodný kocourek. Rád se přidává ke svým sourozencům a provádí rošťárny:-)

EDWARD

 
 
Pohlaví: kocour
Barva: blue mitted
Stav: V NOVÉM DOMOVĚ
 
Edward je moc roztomilý kocourek. Jeho  "utrápený" výraz mu ještě více přidává na své roztomilosti. Edward má krásné oči a hustý kožíšek. Velmi rád spolu se svými sourozenci vymýšlí nové lotroviny. 

ELVIS

 
Pohlaví: kocour
Barva: blue mitted
Stav: V NOVÉM DOMOVĚ
 
Elvis je svéhlavý kocourek, který si nenechá od svých sourozenců nic líbit. Spolu se svou sestrou Elsou jsou velcí rošťáci. Blasé na nosíčku mu zvýraznuje jeho krásně modrá kukadla a roztomilý výraz. Je to malý mazel. 

ELEANOR

 
Pohlaví: kočka
Barva: blue mitted
Stav: V NOVÉM DOMOVĚ 
 
Elinka se narodila jako poslední ze všech koťátek a vážila pouhých 58g. Obávali jsme se, že nebude mít sací reflex a nebude tedy schopna sama papat mlíčko od maminky. Je to ale velká bojovnice a od začátku byla velmi vitální a vše zvládla. Elinka je nejmenší ze všech koťátek, ale to jí vůbec neubírá na její vitalitě. Elinka je nejroztomilejší ze všech koťátek- je to taková drobounká princezna.

Vrh E:


Kontakt

Eva Dostálová

Adamov

+420 731 227 401